DEFENCE SUN NO-SHINE FLUID SPF 50+

Cmimi 1920 L

Kliko në butonin e shportës nëse dëshiron të vendosësh këtë produkt në listen e porosive.
Përshkrimi

Krem dielli me SPF 50 +, ideal per lekurat normale ne mikse. Ka nje teksure te lehte dhe te padukshme, e cila i jep lekures nje pamje mat.

Per te berë nje porosi direkte kliko në butonin e Telefonatës ose WhatsApp.

Dhuron nje mbrojtje te trefishte ndaj diellit:

  • Mbron nga demtimet afateshkurtra qe rrezet UVA dhe UVB shkaktojne.
  • Mbron nga radikalet e lira te shkaktuara nga rrezet IR.
  • Mbron nga demtimet afategjata fale kompleksit “PRO- REPAIR”.

Permban:

Filtra UVA dhe UVB: mbrojne lekuren nga rrezet e diellit.

Pro-Repair complex”: një sinergji e veçantë mes përbërësve aktiv si:

  • Niacina: Lufton dëmet biologjike, duke forcuar mbrojtjen natyrore të ADN-së dhe mekanizmat e rigjenerimit.
  • Beta-Glukan / L-karnitine: Patentë perberesish që stimulojne sistemet e mbrojtjes natyrale të lëkurës, dhe luftojne radikalet e lira.
  • Vitamina E: Ka veti antioksidante.

Perdorimi: Aplikoni produktin para ekspozimit ne diell dhe perserisni aplikimin sa here te jete e nevojshme.

Paketimi: 50 ml

Produkte të tjera