Collagen Cream 50ml

Cmimi 2000 L

Kliko në butonin e shportës nëse dëshiron të vendosësh këtë produkt në listen e porosive.
Përshkrimi

Collagen cream eshte krem i formuluar me kolagjen i cili duke punuar thelle ne lekuren tuaj ndihmon ne reduktim te rrudhave ,rrit eleasticitetin dhe hidraton lekuren.

Per te berë nje porosi direkte kliko në butonin e Telefonatës ose WhatsApp.

Përdorimi:Përdoret si krem dite për fytyrën.

Produkte të tjera