BioCell Collagen Hydrolyzed Type II Veg Capsules

Cmimi 5250 L

Kliko në butonin e shportës nëse dëshiron të vendosësh këtë produkt në listen e porosive.
Përshkrimi

Formule e pasur me kolagjen te hidrolizuar, ac. hialuronik dhe kondroitine e cila promovon funksionin e artikulacioneve dhe mireqenien e lekures.

 

Per te berë nje porosi direkte kliko në butonin e Telefonatës ose WhatsApp.

Formule e pasur me kolagjen te hidrolizuar, ac. hialuronik dhe kondroitine e cila promovon funksionin e artikulacioneve dhe mireqenien e lekures.

  • Për mirëqenien e lëkurës dhe artikulacioneve

BioCell Collagen® promovon funksionin e artikulacioneve, lëvizjen komode, struktura kockore të forta dhe gjithashtu ruan nivelin normal të lagështisë së lëkurës, vecanërisht asaj drejt plakjes. Ky kompleks i patentuar, i para-tretur nga kërcet e pulës, ka kolagjen natyral të hidrolizuar dhe elementë të tjerë të nevojshëm për shëndetin e indeve lidhore dhe strukturave kockore, duke përfshirë kondroitinën dhe acidin hialuronik.

Përdorimi2 kapsula në ditë.

Paketimi120 kapsula

Përmbajtja Sasia për dozim: Sasia % së vlerës ditore
BioCell Collagen® (Ekstrakt nga kërci i mishit të pulës) 1 g  *
Kolagjen i Hidrolizuar Tipi II 570 mg *
Sulfat Kondroitine 190 mg *
Acid Hialuronik 95 mg *

Përbërës  tjerëHipromelozë (celulozë), mikrokristalinë celuloze, acid stearik (origjinë bimore) dhe dioksid silikoni.

Produkte të tjera