Centrum – Advance

Cmimi 1820 L

Kliko në butonin e shportës nëse dëshiron të vendosësh këtë produkt në listen e porosive.
Përshkrimi

Trupi juaj kërkon një sasi të caktuar të vitaminave dhe mineraleve çdo ditë për të funksionuar në mënyrën më të mirë. Formula e Centrum Advance është zhvilluar nga ekspertët për të siguruar një suplement me cilësi të lartë për t’ju ndihmuar në mbështetjen e nevojave tuaja ushqyese

Per te berë nje porosi direkte kliko në butonin e Telefonatës ose WhatsApp.

Centrum – Advance

Trupi juaj kërkon një sasi të caktuar të vitaminave dhe mineraleve çdo ditë për të funksionuar në mënyrën më të mirë. Formula e Centrum Advance është zhvilluar nga ekspertët për të siguruar një suplement me cilësi të lartë për t’ju ndihmuar në mbështetjen e nevojave tuaja ushqyese,

Mikroelementët janë thelbësorë për trupin, dhe si karbohidratet, yndyrnat dhe proteinat, të gjitha janë pjesë e ushqimit që hani. Formula ushqyese për Centrum Advance përmban një sasi të ekuilibruar të të gjitha vitaminave thelbësore, plus minerale të rëndësishëm dhe elementë gjurmë duke e bërë atë një shtesë ideale për dietën tuaj.

Centrum Advance përmban 24 lëndë ushqyese kryesore
Mbështet mirëqenien e përgjithshme të të rriturve
E plotë nga A në Zink
Udhëzime mbi përdorimin
Për të rriturit dhe fëmijët mbi 11 vjeç rekomandohet 1 tabletë në ditë me ujë.

Produkte të tjera