Anti Acne Night Cream 50ml

Cmimi 2000 L

Kliko në butonin e shportës nëse dëshiron të vendosësh këtë produkt në listen e porosive.
Përshkrimi

Perberesi aktiv kryesor eshte manuka honey qe shkaterron bakteriet e demshme dhe pershpejton procesin e sherimit.Kremi balancon pH e lekures dhe ul inflamacionin lokal qe shkakton aknet.

Per te berë nje porosi direkte kliko në butonin e Telefonatës ose WhatsApp.

Eshte krem qe perdoret ne zonat me akne dhe shenjat e tyre.

Produkte të tjera