Anti-Acne Day Cream 50ml

Cmimi 2000 L

Kliko në butonin e shportës nëse dëshiron të vendosësh këtë produkt në listen e porosive.
Përshkrimi

Kremi i dites antiakne sherben per hidratim dhe eshte oil free( jo i yndyrshem).Balancon pH e lekures ,ka veprim antiinflamator dhe rigjenerues.

Per te berë nje porosi direkte kliko në butonin e Telefonatës ose WhatsApp.

Perdorimi: Aplikoje ne gjithe fytyren cdo dite ne mengjes.Sherben si krem baze ,siper tij mund te vendosesh krem spf ose fondatin.

Produkte të tjera