Active White Pastë Dhëmbësh Herbale Fresh Gel 75ml

Cmimi 450 L

Kliko në butonin e shportës nëse dëshiron të vendosësh këtë produkt në listen e porosive.
Përshkrimi

-Dhëmbë më të bardhë në 2 javë, pa zbardhues sintetikë, veprues i fuqishëm kundër njollave

-Teknikë e avancuar kundër gurëzave

-Redukton gjakrrjedhjen dhe parandalon inflamacionin e gingivave

-12h mbrojtje nga patogjenët e dëmshëm

-Frymëmarrje e freskët përgjatë gjithë ditës.

Per te berë nje porosi direkte kliko në butonin e Telefonatës ose WhatsApp.

Active White Pastë Dhëmbësh Herbale, një formulim i avancuar bimor i bazuar në Plant Enzyme Technology, që heq njollat ​​në sipërfaqen dhëmbëve. Përmban Papain dhe Bromelain, enzima të pranishme tek Papaya dhe Ananasi, të cilat zbardhin dhëmbët në mënyrë të sigurtë. Kanella, Karafili dhe Mentoli, kanë veti antibakteriale ndaj erës së keqe që shkaktojnë bakteret, ruajnë frymëmarrjen të freskët gjatë gjithë ditës. Miswak forcon gingivat dhe shmang ndërlikimet e kavitetit oral.

Ingredientët:

Miswak : mbron, parandalon inflamacionin dhe redukton gjakrrjedhjen e gingivave.
Papain dhe Bromelain : Enzima të pranishme tek Papaya dhe Ananasi, zbardhues të sigurtë.
Ekstrakt Bajame : adstringjent natyral, forcon gingivat.
Mentol, Kanella, Mentol : Frymëmarrje e freskët përgjatë gjithë ditës

Produkte të tjera