THIOSOAP pH 5.5 CLEANSER

Cmimi 1250 L

Kliko në butonin e shportës nëse dëshiron të vendosësh këtë produkt në listen e porosive.
Përshkrimi

Pastrues i lengshem per lekuren akneike, seborroike (fytyren dhe trupin), i pasur me squfur, acid laktik dhe karboksimetilcisteine. Kryen nje veprim te bute te ri-acidifikimit, pa ndryshuar ekuilibrin hidro-lipid te lekures.

Per te berë nje porosi direkte kliko në butonin e Telefonatës ose WhatsApp.

Permban:

Sulfur: Kontrollon sekretimin e sebumit.

Acid laktik buferik: Ndihmon ne ribalancimin e pH te lekures.

Karboksimetilcist?ine: Aminoacid qe permban squfur, me veti balancuese te sebumit.

Perdorimi: Aplikojeni direkt ne lekure ose te holluar me uje dhe masazhojeni butesisht, pastaj shpelajeni.

Paketimi: 250 ml

Produkte të tjera