Skalp Locion 50ml

Cmimi 1200 L

Kliko në butonin e shportës nëse dëshiron të vendosësh këtë produkt në listen e porosive.
Përshkrimi

Përdorimin: Apliko disa pika në skalp ose vetëm në zonat me probleme dhe masazhoje një minutë. Mos e shpela, mbaje në skalp .

Per te berë nje porosi direkte kliko në butonin e Telefonatës ose WhatsApp.

Locion qe perdoret kunder zbokthit ,dermatitit, psoriazes ne skalpin e kokes.Eshte formuluar me kombinim te vajrave esenciale dhe vitaminave qe ndihmojne ne zbutjen e hidratimin e lekures se thate ne skalp,parandalon dhe redukton krijimin e zbokthit .

Produkte të tjera