Retinol Day Cream 50ml

Cmimi 2000 L

Kliko në butonin e shportës nëse dëshiron të vendosësh këtë produkt në listen e porosive.
Përshkrimi

Retinol day cream,eshte krem i formuluar me retinol ,vitamin E,aminoacide te cilat permiresojn teksturen e lekures tuaj ,i japin shkelqim.Ka veprim te forte antirrudhe.Ka dhe spf 20 qe mbron nga uva/uvb.

Per te berë nje porosi direkte kliko në butonin e Telefonatës ose WhatsApp.

Përdoret si krem dite për fytyrën.

Produkte të tjera