Melatonin 5 mg Veg Capsules

Cmimi 1250 L

Kliko në butonin e shportës nëse dëshiron të vendosësh këtë produkt në listen e porosive.
Përshkrimi

Melatonina eshte nje hormon e cila rregullon ciklin e gjumit dhe mbron qelizat nga radikalet e lira.

Per te berë nje porosi direkte kliko në butonin e Telefonatës ose WhatsApp.

Melatonina është një hormon dhe antioksidant i fuqishëm, që prodhohet natyrshëm në gjëndrën pineale dhe i pranishëm në sasi të larta në traktin gastrointestinal. Ajo rregullon ciklin gjumë – zgjim, lehtëson procesin metabolik të trupit për radikalet e lira duke kryer shumë funksione biologjike të trupit, të trurit dhe të gjëndrave, rregullimin e sistemit imunitar dhe mirëmbajtjen e mukozës gastrointestinale.

Përdorimi: Merrni 1 kapsulë para gjumit.

Paketimi: 60 kapsula

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % së vlerës ditore

Melatoninë

5 mg

*

Përbërës të tjerë: Celulozë, Polisaharide bimore (kapsula) dhe Stearat Magnezi (origjinë bimore)

Produkte të tjera