Eye Cream 20ml

Cmimi 1500 L

Kliko në butonin e shportës nëse dëshiron të vendosësh këtë produkt në listen e porosive.
Përshkrimi

Përdorimi: Aplikoje mëngjes dhe darkë në zonën përreth syrit .

Per te berë nje porosi direkte kliko në butonin e Telefonatës ose WhatsApp.

Krem me acid hyaluronic per zonen e lekures perreth syrit .Acidi hyaluronic gjendet natyralisht ne lekuren tone.Acidi hyaluronic hidraton lekuren dhe redukton rrudhat .Ky krem redukton dhe rrathet e erret ne zonen delikate te lekures ne zonen perreth syrit.

Produkte të tjera