E-Oil

Cmimi 2950 L

Kliko në butonin e shportës nëse dëshiron të vendosësh këtë produkt në listen e porosive.
Përshkrimi

Vaj vitamine E me tokoferole mikse ne forme natyrale.

Per te berë nje porosi direkte kliko në butonin e Telefonatës ose WhatsApp.
  • Antioksidant natyral

Vaj vitamine E me tokoferole mikse në formë natyrale. Vitamina E është një antioksidant i rëndësishëm dhe roli kryesor është mbrotja ndaj peroksidimit të lipideve.

Përdorimi: 1/4 e një luge caji, 1-4 herë në ditë me ushqim.

Paketimi: 118 ml

Përmbajtja Sasia për dozim: Sasia % së vlerës ditore
Vitamin E
(Si tokoferol D-Alpha plus Tokoferole të tjera si:
D-Beta, D-Delta dhe D-Gamma (JO-GMO)
87 IU 290%

Përbërës të tjerë: Vaj ulliri ekstra i virgjër organik. Përmban sojë.

Produkte të tjera