Avocado Oil

Cmimi 980 L

Kliko në butonin e shportës nëse dëshiron të vendosësh këtë produkt në listen e porosive.
Përshkrimi

Vaj Avokado 100% i paster i perftuar me presion te forte mekanik (Expeller-Pressed)

Per te berë nje porosi direkte kliko në butonin e Telefonatës ose WhatsApp.

Vaji Avokados ka teksturë të dendur dhe ndihmon të mbajë lëkurën elastike, ndërkohë që hidraton dhe zbut lëkurën e thatë. Mund të përdoret dhe si vaj masazhi pasi është i butë, qetësues dhe nuk lë mbetje vajore.

PërdorimiAplikojeni cdo ditë sipas nevojës.

Përbërësit: Vaj avokado (Persea Gratissima)

Paketimi118 mlVaj Avokado 100% i paster i perftuar me presion te forte mekanik (Expeller-Pressed)

Produkte të tjera