Almond Oil 118 ml

Cmimi 850 L

Kliko në butonin e shportës nëse dëshiron të vendosësh këtë produkt në listen e porosive.
Përshkrimi

Vaj bajame 100% i paster i perftuar me presion te forte mekanik (Expeller-Pressed)

Per te berë nje porosi direkte kliko në butonin e Telefonatës ose WhatsApp.

Vaji i Bajames së ëmbël është ideal për të ushqyer dhe rigjeneruar çdo lloj lëkure. Ky vaj përthithet lehtësisht dhe nuk bllokon poret, në këtë mënyrë promovon lëkurë të pastër, të butë dhe të shëndetshme.

Përdorimi: Ngrohni disa pika mes duarve dhe masazhoni zonën e dëshiruar. Për fytyrën, pas pastrimit, masazhoni 3-5 pika nga vaji në lëkurë, duke i kushtuar vëmendje të veçantë zonës rreth syve.

Përbërësit: Vaj nga Bajamja e ëmbël (Prunus Armeniaca)

Paketimi: 118 ml

Produkte të tjera