ACTEEN PURIFYING CLEANSING GEL

Cmimi 1600 L

Kliko në butonin e shportës nëse dëshiron të vendosësh këtë produkt në listen e porosive.
Përshkrimi

Xhel lares me efekt skrabi, per lekura te yndyrshme dhe me akne. Redukton yndyren dhe parandalon krijimin e pikave te zeza.

Per te berë nje porosi direkte kliko në butonin e Telefonatës ose WhatsApp.

Permban:

Grimca Celulose + dyll jojoba: Largojne qelizat e vdekura nga lekura dhe reduktojne sebumin.

Agjent antibakterial: Rregullon perhapjen bakteriale dhe eshte vecanerisht aktiv ne bakteret Gram + (P. Acnes).

Kompleksi i acideve oleanolik dhe dihidroguaiaretik: Redukton hiperseborrene, hiperkeratozen, inflamacionin dhe perhapjen bakteriale.

Vaj esencial nenexhiku dhe dellinje: Veti antiseptike, antiinflamatore dhe sigurojne nje ndjesi freskie pas aplikimit.

Perdorimi: Aplikojeni produktin ne lekure te lagur, duke shmangur zonen e syve. Masazhojeni butesisht dhe me pas shperlajeni me uje te ngrohte. Gjithashtu eshte i pershtatshem per tu perdorur edhe ne trup ne zonat ku ka prodhim te tepert te yndyres.

Paketimi: 200 ml

Produkte të tjera