Retinol Night Cream 50ml

Cmimi 2000 L

Kliko në butonin e shportës nëse dëshiron të vendosësh këtë produkt në listen e porosive.
Përshkrimi

Retinol night cream eshte i formuluar me vitamin A ( retinol) si nje ingredient i arte dhe me i rekomanuari per te permiresuar pamjen e lekures dhe parandalimin e plakjes se lekures .Eshte antirrudhe, hidraton dhe rigjeneron lekuren tuaj

Per te berë nje porosi direkte kliko në butonin e Telefonatës ose WhatsApp.

Përdoret si krem nate për fytyrën.

Produkte të tjera