Baby Mousse Aloe Baby BIO&VEGAN

Cmimi 1850 L

Kliko në butonin e shportës nëse dëshiron të vendosësh këtë produkt në listen e porosive.
Përshkrimi

Lares ne trajte shkume, i pershtashem per larjet frekuente te lekures delikate te bebeve, pas nderrimit te pelenave. Gjithashtu rekomandohet per pastrimin e fytyres pasi nuk e irriton ate dhe e le te hidratuar.

Per te berë nje porosi direkte kliko në butonin e Telefonatës ose WhatsApp.

Permban sulfaktante te derivuar nga vaji i ullirit, i cili pastron lekuren pa demtuar barrieren hidro-lipidike te saj. I pershtatshem per lekurat sensitive dhe te irrituara. Efekti mbrojtes dhe qetesues rritet nga prania e xhelit Aloe vera 100% natyral. Provitamina B5 arrin te depertoj ne thellesi te lekures, duke ushtruar keshtu nje efekt te fuqishem hidratues, ndersa uji i distiluar i kamolilit qeteson lekuren.

Perdorimi: Aplikohet ne lekure te lagur, masazhohet dhe me pas shperlahet.

Permban: Ekstakt Aloe vera, ekstrakt lule kamomili, glicerine, provitamine B5.

Organik. Vegan. I testuar per nikelin.

Paketimi: 250 ml

Produkte të tjera