Men's Virility Power Capsules

Cmimi 5000 L

Kliko në butonin e shportës nëse dëshiron të vendosësh këtë produkt në listen e porosive.
Përshkrimi

Formule bimore me Epimedium, Muira Puama and Tribulus e cila nxit potencen tek meshkujt.

Per te berë nje porosi direkte kliko në butonin e Telefonatës ose WhatsApp.

NOW® Men’s Virility Power është një formulë bimore për meshkujt që ndjekin një stil jetese aktiv. Kjo formulë unike përmban Epimedium dhe bimë të tjera si Muira Puama, Maca dhe Tribulus të cilat rrisin performancën seksuale.

Përdorimi: 1 kapsulë, 1 ose 2 orë para gjumit.

Paketimi: 120 kapsula

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % së vlerës ditore

Ekstrakt nga gjethe Epimedium (Horny Goat weed)
(min. 3% Icariin)

375 mg

*

Rrënjë Muira Puama (Ptychopetalum olacoides)
(Koncentrat 12:1)

100 mg

*

Rrënjë Maca (Lepidium meyenii)

100 mg

*

Ekstrakt fruti Tribulus terrestris (min. 45% Saponine)

75 mg

*

Rrënjë Panax Ginseng (Panax ginseng)

50 mg

*

Gjethe Damiana (Turnera diffusa)

50 mg

*

Ekstrakt gjethe Ginkgo Biloba (min. 24% Ginkgoflavonglikozide)

30 mg

*

Frut Capsicum annuum (40,000 SHU)

25 mg

*

Përbërës të tjerë: Celulozë (kapsulë), Stearat Magnezi (origjinë bimorë)

Produkte të tjera