Luxury Peeling Cream

Cmimi 2000 L

Kliko në butonin e shportës nëse dëshiron të vendosësh këtë produkt në listen e porosive.
Përshkrimi

Luxurious peeling cream eshte formuluar me acide exfoliuese te kombinuara .Ky krem eksfolion ne menyre shume te leht lekuren duke hequr qelizat e vdekura dhe duke i dhene lekures tuaj jete,shkelqim ,terheqje ne pak minuta.

Per te berë nje porosi direkte kliko në butonin e Telefonatës ose WhatsApp.

Përdorimi: Përdoret 1 herë në javë si krem nate .Mos e apliko në zonën e syrit dhe buzëve.Mund të japi pak skuqje edhe rrjepje të lehtë të lëkurës sikur na ndodh në plazh.

Produkte të tjera