Anti Dark Spots Cream 30ml

Cmimi 1500 L

Kliko në butonin e shportës nëse dëshiron të vendosësh këtë produkt në listen e porosive.
Përshkrimi

Antidark spots cream eshte i formuluar me Vitamin C.Perdoret ne zonat qe ka njolla ose ne gjithe fytyren .Redukton hiperpigmentimet ,hidraton lekuren dhe ka veprim antirrudhe.

Per te berë nje porosi direkte kliko në butonin e Telefonatës ose WhatsApp.
Produkte të tjera